news imgae

Перший новачок «Минаю» взимку

24.12.2020 | УПЛ

11877

Новим гравцем ФК «Минай» став відомий український футболіст Артем Мілевський. Сьогодні він підписав контракт з нашим клубом.

 

Новачок «Минаю» - футболіст, якого мабуть не варто представляти. Вихованець київського «Динамо» свого часу пограв на дуже високому рівні -  чотириразовий чемпіон та володар Кубку та Суперкубку України,  чемпіон Білорусі, володар Кубка та Суперкубка Білорусі у складі «Динамо» (Брест), учасник Ліги чемпіонів та Кубку УЄФА (Ліги Європи), учасник чемпіонату світу та Європи у складі національної збірної України, срібний призер молодіжного чемпіонату Європи.  

 

Свого часу Мілевський також пограв в чемпіонаті Туреччини, Румунії, Хорватії, Росії та Угорщини. 

 

Останній клуб Артема – брестське «Динамо», яке він залишив після закінчення цього сезону в цій країні.

 

В чемпіонаті України він не грав з 2013-го року.

 

«Дуже приємно повернутися в Україну, в УПЛ. «Минай» - дуже хороша команда і я дякую за таку можливість клубу, - розповів Артем Мілевський. – Я передивився останні матчі «Минаю», поспілкувався з Василем Кобіним. Мені тут подобається і розраховую принести користь команді».

 

Прокоментував цей трансфер і президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк. «Артем Мілевський – дуже хороший футболіст, - розповів він. - Мати в рядах такого досвідченого гравця,який грав на такому рівні – для нашого колективу це принесе користь».

 

Детальніше інтерв’ю з новачком ФК «Минай» читайте найближчим часом.

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»