news imgae

Артем Мілевський: «Зроблю все аби допомогти «Минаю»

 

24.12.2020 | УПЛ

1607

Новачок ФК «Минай» Артем Мілевський дав своє перше інтерв’ю клубній пресслужбі у якості вже нашого футболіста.

 

Ось що розповів відомий український гравець

 

- Артеме, вітаємо тебе у нашій «минайській» родині. Які емоції після повернення в Україну?

- Дуже радий цьому насправді. Як діючому футболісту перейти в УПЛ через стільки часу і зіграти в футбол у такій амбіційній команді на такому рівні – це дуже добре. В «Минаї» цікавий тренер, дуже хороше керівництво. Видно, що цей клуб – як одна родина. Тому думаю, що у нас все вийде.

 

- Раніше ти був в Ужгороді не раз. Які спогади з того часу, коли був тут востаннє?

 - Насправді, не дуже, бо я пригадую матч «Динамо» із «Закарпаттям» і ми його програли 0:1. Тоді нас очолював Валерій Газаєв, на цю гру прийшло багато глядачів. Це був перенесений матч, пам’ятаю, що тепло було. Але результат не дуже.

 

 - Ти грав за команди, які борються за чемпіонство. «Минай» наразі таких задач не ставить. Як ти ставишся до такого?

-  Наприклад, в Румунії я грав за «Конкордію», яка взагалі була на останньому місці. І у нас була задача залишитися в еліті. І ми боролися, це теж мотивація. Я розумію, що у кожного своя задача. І постараємося її виконувати.

 

 - Що ти знав про «Минай» до цього моменту?

 - Насправді коли я грав у Білорусі, то не дуже слідкував. А ось Женя Хачеріді, коли прийшов до нас, то ось він був в курсі всіх подій чемпіонату. І слідкував за Першою лігою, коли там була заруба. Тому і я почав десь за результатами дивитися, а там якраз «Минай». І це цікаво було. У Другій лізі були першими, у Першій – першими.

 

 - Кого з футболістів «Минаю» знав до сьогодні?

 - Шиндера, звісно, Кожанова. Дивився позавчора матчі команди – сподобався №7 ваш (Нурієв – авт.). Будемо знайомитися з усіма. Кополовця, звісно, знаю.

 

 - Зізнайтеся, чим Мілевський сьогодні може допомогти «Минаю»?

 - По-перше, маю чималий досвід. Плюс – я добре знаю тренера. Я грав за «Динамо», він за «Шахтар», але ми завжди ставилися один до одного з повагою. По-друге, спробую зробити все аби в команді був хороший колектив. В УПЛ це важливо. Якщо він буде, то команда битиметься один за одного.

 

 - За 2 тижні відбудеться тобі 36. Готовий у такому віці грати на повну?

 - Я не задумуюся про свій вік. 35 чи 36… Чим дорослішаю, тим стаю спокійніше. Не конфліктний. 15 років тому я міг сісти в машину і поїхати – в ресторан, ще кудись. Спав мало. Зараз в мене зовсім інше життя та і засинаю вже ввечері. Після 30 життя стає інше. А любов до роботи в мене завжди була і буде. Буду працювати, віддаватися цій команді – я в цьому впевнений.

 

- Останнім часом ти став популярним як блогер. Чи будеш продовжувати свої проекти вже у новій команді?

 - Обов’язково. Плюс у нас же «Фавбет» генеральний спонсор «Минаю», а я з ними співпрацюю. Думаю, якийсь контент потужний буде. Але який – ще не придумав. Думаю, випуски мого ютуба будуть частіше, адже повернувся в Україну.

 

 - На скільки розрахований контракт із «Минаєм»? І чи наша команда – остання у вашій кар’єрі?

- На 1,5 року. А чи остання? Мабуть, так. Але ніхто не знає, що буде в майбутньому.

 

- З яким клубом УПЛ чекаєш зустрічі найбільше?

- «Шахтар», «Динамо». Подивимося. Знаю, що у «Минаю» принципові ігри з львівськими клубами. Багато цікавих зустрічей буде. Ось з «Колосом» Селезньова, наприклад.

 

 - У першому колі «Минаю» було доволі важко. Як змінити ситуацію?

- Думаю, що Василь Кобін знає що треба робити. У нього хороший досвід, амбіції. Він же працював під керівництвом Мірчи Луческу. Я з ними два дні розмовляв. Головне – виконати його установку, реалізувати його ідеї. Якщо вдало об’єднаємо зусилля старших футболістів з молоддю, то все у нас вийде.

 

- Що побажаєте вболівальникам під різдвяноноворічні свята?

- Бажаю всьому Закарпаттю, вболівальникам всього найкращого. Сподіваюся, що в 2021 буде змога відвідувати матчі.  За нагоди запрошую всіх на стадіон «Авангард» підтримати «Минай». Здоров’я всім, це головне.

 

Відеоверсія на нашій сторінці в youtube  https://www.youtube.com/watch?v=1UZV6seHyac 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 

 

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»