news imgae

Важко, але корисно. Підсумки зборів від тренера та гравців

 

22.01.2021 | УПЛ

780

Вчора, 21 січня, закінчилися перші  підготовчі збори нашої команди. Тривали вони в Ужгороді, на стадіоні «Авангард». Команда тренувалася двічі на день – підтягували фізичну форму та працювали зі м’ячем. А ще встигли зіграти товариські матчі в Угорщині з Кішвардою та провести двосторонку.

 

Завтра, 23 січня,команда відправляється в Туреччину, де відбудеться другий підготовчий збір. А поки ми вирішили розпитати «минайців» про підсумки пройдених січневих тренувань:

 

Василь Кобін, головний тренер:

 

Перший збір пройшов доволі добре. Хлопці добре попрацювали, задоволений їх ставленням. Виконали практично все, що планували. Окрім, звісно, другого запланованого спарингу в Угорщині, який зірвався.

Ми підтягнули фізичну форму, виконали багато відповідної роботи.  Зокрема, якщо у першому товариському матчі з «Кішвардою» ми змогли показати тільки 30% своїх можливостей, то вже через тиждень на двосторонці грали набагато краще. Прогрес відчувається.

На другому зборі будемо приділяти увагу більше тактичним нюансам, більше працювати із м’ячом. Ну і, звісно, грати – у нас заплановано 6 спарингів.

Так, ми підписали нових гравців, у нас було чимало новачків на перегляді. Ми змогли посилити позиції, які нам треба, деякі футболісти себе гарно зарекомендували.

Нам потрібна була ця перерва. Хлопці відпочили і я бачу, що вони стали ще більш мотивованими та працюють із великим бажанням. І це радує.

 

Антон Шиндер, нападник:

 

Звичайно, після відпустки завжди важко почати тренуватися. Тим більше, відразу навантаження, по два тренування в день. Проте за пару днів вже починаєш втягуватися.

Найважче, мабуть, це вийти із «зони комфорту»: коли ти вдома, із родиною святкуєш новорічні свята, нема ніяких фізичних навантажень. І після цього відразу починаєш бігати крос та ще й з погодою «пощастило» – сніг, мороз. Але крос – це корисно, адже підтягуємо фізичні якості, без яких нікуди.

Можна сказати, що це перший повноцінний збір для мене. Сюди перейшов влітку, до старту офіційних ігор було всього 2 тижні. Тепер є можливість набагато краще підготуватися. Впевнений, що після зборів у Туреччині наша команда стане тільки сильнішою – влітку часу не було багато після Першої ліги, всі були втомлені, новачки тільки прийшли і не встигли зігратися. А зараз була можливість і відпочити, з’явилися сили і тепер посилено готуємося.

До того ж, команда підсилилася. Зокрема, з’явився  Артем Мілевський – у гравця величезний досвід ігор в УПЛ, Лізі чемпіонів та за збірну. Він зможе підтягнути нашу молодь, з’явиться більше варіантів у атаці.  Він харизматичний лідер, який нам точно допоможе.  

 

 

Андрій Попович, воротар:

 

Дуже плідно попрацювали за ці дні.  Так, ми чудово розуміли, що буде важко, тому ніхто не жалівся, а працював. Добре, що вдалося перед цим відпочити. Після Першої ліги ми раділи, що вийшли в УПЛ, і це додавало нам сил грати далі, але під кінець року відчувалася втома. На другому зборі буде легше – і погода тепліша, і працювати будемо на трав’яних полях.

Так, багато новачків у нас, але мікроклімат в команді не змінився – він як завжди хороший. Ми, старожили, за цим слідкуємо.

Всі розуміють, яка задача стоїть перед нами. Тиску ми не відчуваємо, адже ми не маленькі хлопчики  і усвідомлюємо, що все залежить від нас.

 

Тарас Саків, захисник:

 

Перший збір завжди найважчий. Складно налаштуватися на фізичну роботу після довгої відпустки, але ми всі професіонали і розуміємо, що без цього нікуди і це в подальшому принесе результат в чемпіонаті.

Тішить те, що тренерський штаб чередував бігову роботу  із роботою із м‘ячами. Так було набагато цікавіше. 

Коли підбивали підсумки зборів з тренерами, то вони підмітили, що фізичний стан команди став набагато кращим, ніж коли ми грали перший спаринг з угорською «Кішвардою». Це свідчить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Наша форма ще далека до оптимальної,  тому на зборах прикладемо максимум зусиль, щоб до чемпіонату підійти в повній бойовій готовності.

Зараз у нас чимало новачків і це добре, адже чемпіонат не простий і потрібно, щоб було достатня кількість футболістів для ротації. Плюс - це хороша конкуренція, яка завжди сприяє твоєму прогресу.

 

Міслав Матіч, захисник:

 

Перші збори завжди важкі. По два тренування в день – це виснажливо, але це нормально для цього періоду. Найскладнішим, мабуть, на зборах є крос – робота з м’ячем значно цікавіша. Але ми всі розуміємо наскільки це потрібно.

Для мене ще складно – це займатися у таку морозну погоду. Хорватія набагато тепліша країна, ніж Україна, але з часом звикаєш. Радий, що їдемо в теплу Туреччину – думаю, там буде весело.

У нас хороша атмосфера в команді, багато новачків, збільшилася конкуренція. Тому думаю, що все буде добре.  

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»