news imgae

«Минай» гучно святкує!

14.11.2017 | Заходи клубу

6262

Відзначати перемоги слід яскраво! А якщо це відразу три знакові перемоги у сезоні, себто требл, то тут і сумнівів бути не може! Однак такої феєрії не очікував, певно, ніхто із запрошених гостей. Організатори свята й справді постаралися на славу.

 

У суботу, 11 листопада, у нічному клубі «Babalu» відбувся святковий бенкет з приводу здобуття футбольним клубом «Минай» відразу трьох трофеїв у цьогорічному сезоні. Керівництво клубу, команда, найближчі вболівальники, а також почесні гості відзначали таку бажану перемогу.

 

 

Організація свята на найвищому рівні, позаяк справою займалися справжні професіонали — агенство «My day». Обдумана до найменших дрібниць локація, розташування її елементів. Неперевершені страви від Restaurant & Club «Honey». Чудову атмосферу заходу забезпечили дует ведучих «Вечерние мотыльки». Також гостей розважали відмінним виконанням живої музики від Cover band «London Hill».

 

Невимушена та приємна атмосфера відчувалася в повітрі впродовж всього вечора! Святковою нагодою вирішили скористатися і у романтичних цілях: відразу два футболісти «Минаю» наважились зробити пропозицію своїх половинкам. Це воротар Владислав Хмельовський та півзахисник Михайло Кополовець!

 

Чимало приємних слів прозвучало на адресу ФК «Минай». Відзначили і стрімкий прогрес, якого вдалося досягти за 2 роки активної діяльності, і успіхи у обласних та всеукраїнських змаганнях, і чудовий згуртований колектив. Однак, певно, всі зійшлися на тому, що це тільки початок. ФК «Минай» продовжуватиме тримати планку високо!


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»