news imgae

У першому півфіналі Кубку – нульова нічия

15.04.2018 | Кубок Закарпаття

886

Витримали і зіграли красиво. І домоглися результату. Дводенний тур «Миная» за маршрутом Черновоград - Петрово (Виноградівський район) завершився гідно для команди. Після виснажливої поїздки в гості до ФК «Рочин» «минайці» зібрали остатки сил і зіграли в нульову нічию у першому півфіналі Кубку Закарпаття, який провели на виїзді у Петрово або більш відоме закарпатцю як Пийтерфолво.

Саме у зв’язку із втомою Ігор Харьковщенко вирішив серйозно перетасувати склад та дати можливість зіграти гравцям, які грали із ФК «Рочином» менше всього ігрового часу. Тренер залишив на лавці Федака, Кополовця, Микуляка, Корнутяка  - замість них у старті зіграв Шпак, Лобода, Смокоровський та Дзьоба.

Зрозуміло, що про високий темп гри годі було й сподіватися. «Минайці» у першому таймі, якщо і створювали загрозу біля воріт голкіпера «Севлюша», то лише зі стандартів. Зокрема, пробивав непогано штрафні Гегедош. Найкращий момент в першому таймі був у Образцова – йому ідеальний пас також зі стандарту (штрафний у правого краю штрафної) зробив Лобода, але центральний захисник не потрапив у ворота.

«Севлюш» же у першому таймі намагався грати за рахунок швидкого виходу з оборони в атаку завдяки діагональним передачам – в розрахунку, що втомлені «минайці» не встигатимуть захищатися. Але якраз захисники команди діяли досить грамотно і добре обирали позицію, завдяки чому ліквідовували загрозу суперника.

У другому таймі Ігор Харьковщенко посилив гру завдяки виходу лідерів – Кополовця, Корнутяка та Микуляка. Досвідчені футболісти допомогли у контролі м’яча. А він був дуже потрібен у другій половині другого тайму – виноградівці, розуміючи що треба забивати, суттєво натиснули. Але до голу справа не дійшла – оборона діяла грамотно, а голкіпер Андрій Попович впевнено оберігав ворота. У «минайців» же на атаку просто не вистачило сил – такий футбол «нон-стоп» з дорогою у сотні кілометрів виснажить будь-якого спортсмена. У підсумку нулі на табло. Результат, як для виїзного поєдинку у двоматчевому протистоянні, цілком задовільним.

Доля цього поєдинку вже визначиться у матчі відповіді, який відбудеться в Ужгороді через тиждень.

«Севлюш» Виноградів – «Минай» – 0:0
 
«Севлюш»: Василь Козар, Андрій Ломага, Павло Оржеховський, Андріан Бабич, Василь Ковтун, Олексій Остафійчук (Мирослав Мудра, 67), Віталій Чейпеш, Василь Вашкеба, Михайло Реплюк Юрій Чонка (Василь Манжос, 84), Михайло Чедрик.
Запасні: Василь Керечанин, Михайло Чутора, Микола Ляхович, Артур Продан.
старший тренер – Валентин Слюсар.
 
«Минай»: Андрій Попович, Василь Беца, Ігор Вагін, Роберт Гегедош, Едуард Дзьоба (Владислав Микуляк, 69), Олег Допілка, Яромир Лобода (Михайло Кополовець, 58), Владислав Образцов (Володимир Корнутяк, 62), Василь Пиняшко, Роберт Смокоровський (Степан Федак, 88), Олексій Шпак.
Запасні: Владислав Сидоренко, Дмитро Бабенко, Іван Капустей.
головний тренер – Ігор Харковщенко.
15 квітня, с. Пийтерфолво, стадіон «Тиса», ясно, + 21 градусів, 500 глядачів


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»