FC Minaj logo
  • Головна
  • Новини
  • Команда
  • Клуб
    • Історія
    • Менеджмент
    • Спонсори
    • Партнери
    • Документи
    • Контакти
  • Матчі
    • Календар матчів
    • Результати матчів
    • Турнірні таблиці
  • Медіа
  • Кабінет батьків
  • Квитки онлайн
5 автівок для ЗСУ від організаторів Благодійного Матчу
18 Серпня 2022

Напередодні старту 32-го за рахунком чемпіонату України з футболу НСК «Олімпійський» відвідали перші особи Міністерства Молоді та Спорту, Української Асоціації Футболу, легенди українського футболу, зірки шоубізнесу та президент ФК «Минай». 15 серпня в Києві відбулась урочиста передача автівок представникам Збройних сил України. 1 160 000 гривень, які були зібрані під час Великого Благодійного Матчу в Минаї, зусиллями громадської організації «Ліга Життя»  трансформувались у два тепловізори та 5 автівок.

Додаткові «очі» отримали військові 2-го взводу 1 роти 20 окремого батальйону спеціального призначення «Україна». А швидкісні «ноги» з новим піксельним «тюнінгом» були передані батальйонам: 127, «Донбас», «Азов», 58 бригаду та 2-у роту в/ч А4247.

У пресконференції взяли участь:

  • Військові Збройних сил України.
  • Міністр Молоді та Спорту Вадим Гутцайт.
  • Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.
  • Віцепрезидент Української асоціації футболу Вадим Костюченко.
  • Представники «Ліги Життя» Катерина Нікітіна й Альона Антонова.
  • Ініціатор Великого Благодійного Матчу, Фелікс Ардельянов «Просто Футбол Podcast».
  • Організатори Матчу, президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк, нападник ФК «Минай», гравець «Збірної легенд» Євген Селезньов, власниця Kyiv Bar Ксенія Твердохліб.
  • Актори Студії «Квартал 95», гравець «Збірної зірок» Степан Казанін та Юрій Ткач.
  • Шоумен, віцепрезидент «Кривбасу», гравець «Збірної зірок» Артем Гагарін.
  • Гуморист «Improv Live Show», ведучий актор «Жіночого кварталу» Володимир Шумко.
  • Легенди українського футболу Владислав Ващук, Анатолій Дем’яненко та Олег Протасов.

Українські військові не тільки подякували «Лізі Життя» та організаторам Великого Благодійного Матчу за їх вклад, але й попросили не зупинятися до самої перемоги.

«Ми вдячні за вашу підтримку. Тепловізори ― це наші очі, а автівки ― ноги. Це ті складові, які ми потребуємо щодня, щохвилини. Підтримка цивільних дуже важлива військовим. Ми маємо спільним фронтом рухатись до перемоги. Продовжуйте в тому ж напрямку», ― звернувся до учасників пресконференції представник ЗСУ з позивним «Борода».

Підтримка військових стала важливим поштовхом для організаторів та учасників проанонсувати третій благодійний матч-збір коштів для ЗСУ. Про бажання знову вийти на футбольне поле проти зірок шоубізнесу оголосив Євген Селезньов. А Юрій Ткач та Володимир Шумко своєю чергою «викликали» футболістів взяти участь в Improv Live Show.

Це буде чергова масштабна благодійна подія національного масштабу. А всі зібрані кошти будуть витрачені на потреби наших захисників. Дата наступного протистояння зірок та футболістів стане відома найближчим часом.

Переможемо разом!

ДО МАТЧУ: 03 12 49 02 27.09.2023 14:00
ДО МАТЧУ: 05 10 49 02 29.09.2023 12:00
ДО МАТЧУ: 05 10 49 01 29.09.2023 12:00
ДО МАТЧУ: 07 11 49 01 01.10.2023 13:00
ДО МАТЧУ: 14 13 49 01 08.10.2023 15:00
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
23 Вересня 2023 Післяматчеві коментарі Юрія Калитвинцева та гравців “Полісся” ДЕТАЛЬНІШЕ
23 Вересня 2023 Відеоогляд матчу 8-го туру “Полісся” – “Минай” ДЕТАЛЬНІШЕ
23 Вересня 2023 Трансляція матчу ЖФК «Минай» – ЖФК «Кривбас» ДЕТАЛЬНІШЕ
СПОНСОРИ
+38 067 760 13 96
[email protected]
[email protected]