РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ
Квітень 2024
Д
ПН 08 КВІТНЯ 2024
Полісся
УПЛ
Д
НД 07 КВІТНЯ 2024
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
Кубок України
9 - 0
Д
НД 07 КВІТНЯ 2024
Полісся
Юнацький чемпіонат U19
Березень 2024
Д
НД 31 БЕРЕЗНЯ 2024
Олександрія
УПЛ
Д
ПТ 29 БЕРЕЗНЯ 2024
Олександрія
Юнацький чемпіонат U19
2 - 3
В
СБ 23 БЕРЕЗНЯ 2024
ЛНЗ
УПЛ
1 - 2
В
ВТ 12 БЕРЕЗНЯ 2024
Шахтар
УПЛ
2 - 0
В
ПН 11 БЕРЕЗНЯ 2024
Шахтар
Юнацький чемпіонат U19
В
ЧТ 07 БЕРЕЗНЯ 2024
Зоря
УПЛ
2 - 0
В
ЧТ 07 БЕРЕЗНЯ 2024
Зоря
Юнацький чемпіонат U19
2 - 1
Д
СБ 02 БЕРЕЗНЯ 2024
Металіст 1925
УПЛ
2 - 0
Д
ПТ 01 БЕРЕЗНЯ 2024
Металіст 1925
Юнацький чемпіонат U19
Лютий 2024
В
НД 25 ЛЮТОГО 2024
Дніпро-1
УПЛ
1 - 1
В
ПТ 23 ЛЮТОГО 2024
Дніпро-1
Юнацький чемпіонат U19
1 - 1
Д
СБ 17 ЛЮТОГО 2024
Нива Т
Товариські матчі
1 - 0
Д
ЧТ 15 ЛЮТОГО 2024
ЖФК “Минай”
Товариські матчі
5 - 2
Д
СР 14 ЛЮТОГО 2024
Карпати
Товариські матчі
0 - 2
В
СБ 10 ЛЮТОГО 2024
Металіст 1925
Товариські матчі
5 - 0
Д
СБ 10 ЛЮТОГО 2024
Металіст
Товариські матчі
1 - 1
Д
СР 07 ЛЮТОГО 2024
Металіст 1925
Товариські матчі
1 - 5
Д
СБ 03 ЛЮТОГО 2024
Минай U19
Товариські матчі
2 - 1
В
СБ 03 ЛЮТОГО 2024
Егер
Товариські матчі
4 - 3
Січень 2024
Д
СР 31 СІЧНЯ 2024
Хуст
Товариські матчі
3 - 2
Д
СБ 27 СІЧНЯ 2024
Рух
Товариські матчі
6 - 0
В
ПТ 19 СІЧНЯ 2024
Рух
Товариські матчі
3 - 1
Д
НД 14 СІЧНЯ 2024
Севлюш
Товариські матчі
4 - 1
Листопад 2023
Д
СБ 25 ЛИСТОПАДА 2023
Кривбас
УПЛ
0 - 1
Д
ПТ 24 ЛИСТОПАДА 2023
Кривбас
Юнацький чемпіонат U19
1 - 5
В
СБ 11 ЛИСТОПАДА 2023
Колос
УПЛ
2 - 0
В
ПТ 10 ЛИСТОПАДА 2023
Колос
Юнацький чемпіонат U19
3 - 2
В
НД 05 ЛИСТОПАДА 2023
Полісся
Жіноча перша ліга
3 - 0
Д
НД 05 ЛИСТОПАДА 2023
Ворскла
УПЛ
0 - 0
Д
СБ 04 ЛИСТОПАДА 2023
Ворскла
Юнацький чемпіонат U19
0 - 1
Жовтень 2023
В
ПН 30 ЖОВТНЯ 2023
Ладомир-2
Жіноча перша ліга
0 - 2
Д
НД 29 ЖОВТНЯ 2023
Верес
УПЛ
0 - 0
Д
СБ 28 ЖОВТНЯ 2023
Верес
Юнацький чемпіонат U19
0 - 0
В
СБ 21 ЖОВТНЯ 2023
Чорноморець
УПЛ
3 - 0
В
СБ 21 ЖОВТНЯ 2023
Чорноморець
Юнацький чемпіонат U19
0 - 1
Д
НД 15 ЖОВТНЯ 2023
Янтарочка
Жіноча перша ліга
4 - 0
Д
ВТ 10 ЖОВТНЯ 2023
Рух
Жіноча перша ліга
2 - 0
В
НД 08 ЖОВТНЯ 2023
Рух
УПЛ
0 - 0
В
СБ 07 ЖОВТНЯ 2023
Рух
Юнацький чемпіонат U19
1 - 0
Д
НД 01 ЖОВТНЯ 2023
Оболонь
УПЛ
0 - 1
Вересень 2023
Д
СБ 30 ВЕРЕСНЯ 2023
Оболонь
Юнацький чемпіонат U19
1 - 2
В
ПТ 29 ВЕРЕСНЯ 2023
Прикарпаття-ДЮСШ №3
Жіноча перша ліга
2 - 1
В
СР 27 ВЕРЕСНЯ 2023
Вікторія
Кубок України
1 - 0
Д
НД 24 ВЕРЕСНЯ 2023
Кривбас
Кубок України
0 - 6
В
СБ 23 ВЕРЕСНЯ 2023
Полісся
УПЛ
2 - 1
В
ПТ 22 ВЕРЕСНЯ 2023
Полісся
Юнацький чемпіонат U19
2 - 0
Д
НД 17 ВЕРЕСНЯ 2023
Надбужжя
Жіноча перша ліга
3 - 0
В
СБ 16 ВЕРЕСНЯ 2023
Олександрія
УПЛ
1 - 1
В
ПТ 15 ВЕРЕСНЯ 2023
Олександрія
Юнацький чемпіонат U19
1 - 2
В
ПН 11 ВЕРЕСНЯ 2023
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
Жіноча перша ліга
0 - 3
В
НД 10 ВЕРЕСНЯ 2023
Металіст
Товариські матчі
3 - 0
Д
НД 03 ВЕРЕСНЯ 2023
ЖК Полісся
Жіноча перша ліга
3 - 0
Д
СБ 02 ВЕРЕСНЯ 2023
Шахтар
УПЛ
1 - 4
Д
ПТ 01 ВЕРЕСНЯ 2023
Шахтар
Юнацький чемпіонат U19
0 - 1
Серпень 2023
Д
НД 27 СЕРПНЯ 2023
Зоря
УПЛ
1 - 1
Д
СБ 26 СЕРПНЯ 2023
Зоря
Юнацький чемпіонат U19
2 - 1
В
СБ 19 СЕРПНЯ 2023
Металіст 1925
УПЛ
1 - 0
В
ПТ 18 СЕРПНЯ 2023
Металіст 1925
Юнацький чемпіонат U19
2 - 1
Д
НД 13 СЕРПНЯ 2023
Дніпро-1
УПЛ
1 - 1
Д
СБ 12 СЕРПНЯ 2023
Дніпро-1
Юнацький чемпіонат U19
1 - 2
Д
СБ 05 СЕРПНЯ 2023
ЛНЗ
УПЛ
0 - 3
Д
ПТ 04 СЕРПНЯ 2023
ЛНЗ
Юнацький чемпіонат U19
0 - 1
Липень 2023
В
НД 30 ЛИПНЯ 2023
Динамо
УПЛ
В
СБ 29 ЛИПНЯ 2023
Динамо
Юнацький чемпіонат U19
3 - 0
Д
ПТ 21 ЛИПНЯ 2023
Металіст
Товариські матчі
2 - 0
Д
ЧТ 20 ЛИПНЯ 2023
Севлюш
Товариські матчі
3 - 3
Д
НД 16 ЛИПНЯ 2023
Кривбас
Товариські матчі
4 - 1
Д
ЧТ 13 ЛИПНЯ 2023
Рух
Товариські матчі
0 - 1
Д
НД 09 ЛИПНЯ 2023
Хуст
Товариські матчі
3 - 1
Д
СР 05 ЛИПНЯ 2023
Дніпро-1
Товариські матчі
0 - 4
Д
НД 02 ЛИПНЯ 2023
Металіст
Товариські матчі
1 - 1