Партнери
Партнер
Житловий комплекс Crystal

Житловий комплекс в Ужгороді з сучасними квартирами, пентхаусами, дворівневим паркінгом, спортивним майданчиком та відповідною інфраструктурою.

Ресторан Honey

Honey – найкращий ресторан Ужгорода, який радо приймає кожного гостя, уважно ставиться до його побажань і робить його перебування у нас максимально комфортним.

Shkiryak Clinic

Міждисциплінарна клініка інновативної нейрохрірургії, онкології, малоінвазивної та реконструктивної хірургії. У клініці поєднано досвід та компетентність провідних українських лікарів, міжнародні протоколи лікування та обладнання виробництва країн Європи та США.

Мережа маркетів "Амбар"

Мережа маркетів роздрібної торгівлі на Закарпатті, яка пропонує покупцям найкраще обслуговування та великий ассортимент товару.

Офтальмологічний центр Дмитра Горячева

Офтальмологічний центр Дмитра Горячева – це досвідчені фахівці, сучасне обладнання, та високий рівень обслуговування. Все, що заважає вам бачити чітко та ясно – лікарі центру вирішать в найкоротші терміни, безболісно та якісно.

Креативна агенція Uzhnet Brand

Uzhnet Brand – креативна агенція, яка надає якісні послуги з СММ, дизайну, брендінгу для бізнесу та спорту.

Інтернет-провайдер «Ужнет»

Лідер в Ужгороді на ринку послуг швидкісного доступу до мережі Інтернет, послуг широкосмугового радіодоступу за технологією Wi-Fi з вигідними тарифами.

Nobilex

Виробник алюмінієвих та металопластикових віконних систем, фасадів та розсувних систем. У роботі Nobilex гармонійно поєднуються: європейські стандарти виробництва, гарантована якість продукції, зусилля команди професіоналів та багаторічний досвід роботи.

Магазин спортивного одягу SportFox

Лідер в Ужгороді на ринку послуг швидкісного доступу до мережі Інтернет, послуг широкосмугового радіодоступу за технологією Wi-Fi з вигідними тарифами.

"Беркут"

Найстарша і найбільша мережа магазинів з продажу будматеріалів у Закарпатській області.

Gentlemen Taxi

Gentlemen Taxi – оперативна та якісна служба таксі в  Ужгороді з комфортним та зручним сервісом.

Деренівська купіль

Санаторій «Деренівська купіль» відомий своїми історичними коренями – починаючи з XVI століття ця місцина вважалася цілющою. Відомі купці, в тому числі іноземні, приїздили сюди, щоб напитися мінеральної води і взяти її з собою. А зараз тут стоїть розкішний сучасний оздоровчий комплекс.

Консалтінгова компанія UDC

Консалтінгова компанія UDC надає послуги з податкового та бухгалтерського обліку, організації діяльності суб’єктів підприємництва, консультування з питань податкового законодавства, перевірки та відновлення стану бухгалтерського обліку, надання реєстраційних послуг.

Фітнес-центр Viper Gym

Національна мережа оздоровчих фітнес-центрів – лідер ринку в Закарпатській області з репутацією престижної, безпечної та відповідальної компанії, в якій працюють найкращі професіонали галузі.