Партнери
Партнер
Vbet

Букмекер та організатор азартних ігор, офіційний представник бренду VBET в Україні. З 2020 року компанія працює на ринку України.

VBET Ukraine першою в країні отримала всі три ліцензії на проведення азартних ігор онлайн від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України.

Житловий комплекс Crystal

Житловий комплекс в Ужгороді з сучасними квартирами, пентхаусами, дворівневим паркінгом, спортивним майданчиком та відповідною інфраструктурою.

Ресторан Honey

Honey – найкращий ресторан Ужгорода, який радо приймає кожного гостя, уважно ставиться до його побажань і робить його перебування у нас максимально комфортним.

Shkiryak Clinic

Міждисциплінарна клініка інновативної нейрохрірургії, онкології, малоінвазивної та реконструктивної хірургії. У клініці поєднано досвід та компетентність провідних українських лікарів, міжнародні протоколи лікування та обладнання виробництва країн Європи та США.

Мережа маркетів "Амбар"

Мережа маркетів роздрібної торгівлі на Закарпатті, яка пропонує покупцям найкраще обслуговування та великий ассортимент товару.

Офтальмологічний центр Дмитра Горячева

Офтальмологічний центр Дмитра Горячева – це досвідчені фахівці, сучасне обладнання, та високий рівень обслуговування. Все, що заважає вам бачити чітко та ясно – лікарі центру вирішать в найкоротші терміни, безболісно та якісно.

Креативна агенція Uzhnet Brand

Uzhnet Brand – креативна агенція, яка надає якісні послуги з СММ, дизайну, брендінгу для бізнесу та спорту.

Інтернет-провайдер «Ужнет»

Лідер в Ужгороді на ринку послуг швидкісного доступу до мережі Інтернет, послуг широкосмугового радіодоступу за технологією Wi-Fi з вигідними тарифами.

Магазин спортивного одягу SportFox

Лідер в Ужгороді на ринку послуг швидкісного доступу до мережі Інтернет, послуг широкосмугового радіодоступу за технологією Wi-Fi з вигідними тарифами.

Gentlemen Taxi

Gentlemen Taxi – оперативна та якісна служба таксі в  Ужгороді з комфортним та зручним сервісом.

Консалтінгова компанія UDC

Консалтінгова компанія UDC надає послуги з податкового та бухгалтерського обліку, організації діяльності суб’єктів підприємництва, консультування з питань податкового законодавства, перевірки та відновлення стану бухгалтерського обліку, надання реєстраційних послуг.

Фітнес-центр Viper Gym

Національна мережа оздоровчих фітнес-центрів – лідер ринку в Закарпатській області з репутацією престижної, безпечної та відповідальної компанії, в якій працюють найкращі професіонали галузі.

Brutal barbershop

Більше, ніж просто чоловіча перукарня.

Місце, де вас проведуть за ручку до неповторного стилю за допомогою пари ножиць та машинки. Просимо тільки розслабитись, взяти смачний напій та насолоджуватись процесом.

TSAP Bakery

Амбасадори сучасного хліба.

Печемо хліб, від якого ви в захваті.